Bilety PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ - koncert finalistów - Poznań , 17 października 19:00

Bilety na PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ - koncert finalistów

Adres wydarzenia :

Teatr Nowy im. Izabelli Cywińskiej w Poznaniu
Dąbrowskiego 5
Poznań

Czwartek 17 października 19:00
Sprzedaż online kończy się : 17-10-2024 19:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Popularne powiedzenie głosi, że na świecie pewne są tylko śmierć i podatki. W Teatrze Nowym do tej listy dopisujemy jednak coś więcej: coroczny październikowy finał Festiwalu PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ! To unikatowe w skali kraju wydarzenie na dobre zadomowiło się w Poznaniu i znów umożliwi Państwu kilkudniowe zanurzenie się w świecie świetnych tekstów Agnieszki Osieckiej, doskonałych aranżacji oraz wokalnych talentów… A najlepsze jest to, że bilety na te jesienne koncerty możecie kupić już teraz! Zapraszamy serdecznie!
17 października 2024 | godz. 19.00
Duża Scena im. Tadeusza Łomnickiego
KONCERT FINALISTÓW
Opcja dla niecierpliwych – pierwszy koncert finalistów tegorocznej edycji konkursu wokalnego. Chcą Państwo usłyszeć najbardziej utalentowanych wykonawców tegorocznej edycji i ich niebanalne interpretacje kilkunastu znanych i mniej znanych piosenek Agnieszki Osieckiej, jeszcze zanim uczyni to jury? Zapraszamy w czwartkowy wieczór na Dużą Scenę Teatru Nowego!
18 października 2024 | godz. 19.00
Duża Scena im. Tadeusza Łomnickiego
KONCERT Z UDZIAŁEM JURY
Decydujący festiwalowy wieczór – w piątek najlepsi z najlepszych 27. edycji PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ zaprezentują swoje pomysły na Osiecką – po dwa na każdy tzw. podmiot wykonawczy – przed jury, złożonym jak co roku z najwybitniejszych osobowości polskiej kultury. Przeżyjmy wspólnie z nimi te niezwykłe emocje, dając się porwać doskonałym tekstom patronki wydarzenia i muzyce zaaranżowanej specjalnie na ten wyjątkowy dzień!

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!
Cała sala
Parter
Balkon

Legenda dla miejsc:

Miejsca nieaktywne
Numer rzędu
Miejsce w koszyku
Miejsca dostępne

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN